LEE JUN Gİ TURKEY FANS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LEE JUN Gİ TURKEY FANS

welcome

HomeHome  KapıKapı  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

May 18 Tanıtım

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

May 18 Tanıtım Empty
PostSubject: May 18 Tanıtım   May 18 Tanıtım EmptyFri Jan 31, 2020 2:54 am

Lee Jun Gi bu filmde genç bir lise öğrencisi olan ve askerlere karşı protestoculara katılan
Min Woo’nun küçük kardeşi Jin Woo rolünde…May 18 Tanıtım 00PqaDTITLE: May 18 (5월 18일, 화려한 휴가)
Release date in South Korea : 2007-July-25

SYNOPSIS

The story of events leading up to the 1980 Gwangju massacre in South Korea.
Min Woo leads a relatively peaceful life with his younger brother, – until the day the soldiers go on the rampage against the citizens. The citizens form a militia determined to protect their loved ones, and Min Woo finds himself in the middle of it all.

Konusu kısaca şöyle: Film gerçek bir olaya dayanmaktadır. Güney Kore’nin 1980 Gwangju katliamını anlatan bir hikayedir.

Üniversite öğrencilerinin tehlikeli bir şekilde örgütlendiğini düşünen askeri yönetim şehirdeki öğrencileri kontrol altına almak için askeri müdahalede bulunur. Bu kanlı müdahalede suçlu suçsuz ayrımı yapılmadan önlerine geleni vurdukları için masum insanlarda ölmüştür. Masum insanların ölmesine sinirlenen halk yürüyüş yapar. Askerlerde bu tepkiye ateş açarak karşılık verirler. Yüzlerce kişi ölür. Halk ile askerler arasında savaş başlamış olur. 18 mayıs, Kore sinemasının 2007 deki en kaliteli filmlerinden biridir. İzlemenizi tavsiye ederim…

CAST

Kim Sang Kyeong as Min Woo
Lee Yo Won as Sin Ae
Lee Jun Gi as Jin Woo
Ahn Seong Gi as Heong Soo (Sin Ae’s Father)
Park Cheol Min
Back to top Go down
https://lee-jun-gi-turkey.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin

May 18 Tanıtım Empty
PostSubject: Re: May 18 Tanıtım   May 18 Tanıtım EmptyFri Jan 31, 2020 3:10 am

May 18 Tanıtım P57g3LLee Jun Gi bu filmde genç bir lise öğrencisi olan ve askerlere karşı protestoculara katılan Min Woo’nun küçük kardeşi Jin Woo rolünde…

Back to top Go down
https://lee-jun-gi-turkey.yetkin-forum.com

May 18 Tanıtım
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Iljimae Tanıtım
» What Should I Do? Genel Tanıtım
» NONSTOP GENEL TANITIM
» STAR’S ECHO TANITIM
» My Girl Genel Tanıtım